Vragen over actief openbaar maken van informatie? Kom naar de digitale spreekuren!
De digitale spreekuren zijn weer begonnen. Hier kun je al je vragen stellen over het actief openbaar maken van informatie. We beantwoorden vragen over de werkdefinities van de informatiecategorieën. En over het openbaar maken van de betreffende categorieën via de generieke Woo-voorziening.

De spreekuren zijn bedoeld voor alle organisaties die onder de Wet open overheid (Woo) vallen. Op onze website vind je voor elke categorie de status en de beschikbare werkdefinities en hulpmiddelen. Organisaties gebruiken deze werkdefinities bij het actief openbaar maken van informatie via de generieke Woo-voorziening. Bereid je voor op het digitale spreekuur door je vooraf te verdiepen in de werkdefinities en hulpmiddelen.
Jouw vraag, onze voorbereiding
Wil je dat we zoveel mogelijk vragen beantwoorden? Stel dan je vragen vooraf via het aanmeldformulier. Zo kunnen we ons goed voorbereiden. Tijdens het spreekuur krijg je hulp van:
- Programma Open Overheid (PROO)
- Rijksprogramma voor Duurzaam Digitale Informatiehuishouding (RDDI)
- Het Kennis- en Exploitatiecentrum Officiële Overheidspublicaties (KOOP) van Logius
Volgende spreekuren
De volgende spreekuren zijn op:
- Dinsdag 3 juni: 15:00 tot 16:00 uur
- Donderdag 26 juni: 14:00 – 15:00 uur
- Dinsdag 15 juli: 15:00 – 16:00 uur
- Woensdag 3 september: 15:00 – 16:00 uur
- Dinsdag 16 september: 15:00 – 16:00 uur
- Dinsdag 7 oktober: 15:00 – 16:00 uur
Meld je aan
Aanmelden voor het spreekuur kan via een formulier op de pagina van het specifieke spreekuur.